sobota 3. marca 2018

Čo sa oplatí kupovať na Aliexpress?

Ahojte :) vítam vás opäť na mojom blogu. Dnes tu máme sobotu a to znamená že tu máme aj ďalší článok. Mám tu pár veci ktoré nakupujem iba na Aliexpresse pretože u nás sú zbytočne predražené. 


Prvou vecou sú kozmetické štetce. Myslím že veľa o nich písať nemusím. Všetky štetce, ktoré používam, sú iba z Ali a sú úžasné! Moju prvú sadu štetcov, mám doteraz.Kvalitou su všetky "naprosto" skvelé. :D  Dokupujem si stále ďalšie a ďalšie. Niektoré e-shopy tu u nás, predávajú štetce z Ali za 6 krát vyššiu cenu. 
Tu je zopár z mojej zbierky.
Ďalšou vecou sú hubky na makeup. Opäť skvelá kúpa. Hubky za pár centov, kupujem stále dookola. Síce tá zelená je trošku tvrdšia a veľmi ju nepoužívam ale ostatné sú výborné.
Ďalej tu mám bižutériu. Musím povedať že tej tam nenakupujem veľmi veľa, ale s tou čo mám som veľmi spokojná. Napríklad náramok fake Pandora, nosím už dva mesiace a vôbec nezčernal. Zlatý prsteň, ktorý mám od leta, taktiež vôbec nezčernal. Jediné čo trošku začína zčernávať sú náušničky v tvare listou. Inak všetko super. Taktiež odporúčam. 
Potom tu mám túto čiernu zlupovaciu masku na čierne bodky. Niektoré baby tvrdili že je skvelá, iné zase že nefunguje. U mňa funguje na 100percent iba vtedy, ak si ju dám dvakrát za sebou. Na prvýkrát síce funguje tiež ale nevytiahne všetky čierne bodky. Opäť pomer cena a kvalita výborný.
Ak máte radi, pekné upravené nechty, no nebaví váss si ich lakovať každé 3-4 dni, určite odporúčam vyskúšať gél laky a určite z Ali. Mne tieto moje vydržia na nechtoch v priemere tak 12 dní, niekedy viac niekedy menej. Avšak pozor, pre tých ktorí nevedia, k týmto lakom je potrebná aj UV lampa, ktorú tiež veľmi lacno kúpite na Ali. :) Aplikáciu gél laku nájdete v rôznych videách na Youtube. Ak by vás zaujímalo ako si robím nechty ja určite mi to napíšte do komentára. :)
Poslednou a zároveň  jednou z mojich najobľúbenejších skupín vecí na Ali, sú umelé mihalnice, ktoré sa skutočne neoplatí kupovať či už v drogérii alebo na rôznych e-shopoch. Ja už mám vyhliadnutých zopár typov mihalníc ktoré nakupujem stále dookola, keď sa mi minú.  Sú veľmi kvalitne spracované, niekedy sa však stane že vám pošlú iný typ ako si vyberiete, ale vždy sa dá z predajcom dohodnúť.
ĎAKUJEM že ste si prečítali tento článok :) budem rada ak mi napíšete do komentára či sa vám článok páčil :)


3 komentáre:

 1. Já osobně sk z ali ráda kupuji doplňky. Kdysi jsem kupovala i štětce, ale pak se mi dostaly do rukou štětce od Bh a Real Techniques a už je nedám z ruky :D

  CZECHHONEY: V.’s World  

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Za mě ještě papírenské zboží - tužky, lepíky, samolepky a diáře :-) (Michelle z www.wish-hope-life.cz)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Souhlasím s tebou :) za mě ještě různé diáře, lepítka a košíky, dózičky :) věci do kuchyně, fakt je toho hodně!

  V3ronika life

  OdpovedaťOdstrániť